ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Материалы по теме: видео

Відео: Сушарки можуть нашкодити здоров’ю

Американські вчені стверджують, що електричні сушарки для рук шкідиві для людського здоров’я. Дві групи вчених незалежно одна від одної зробили відкриття, які сколихнули увесь світ. Виявляється, електричні сушарки для рук небезпечні для людського здоров’я, адже вони роблять руки ще бруднішими, ніж до миття. Інша ж група біологів відкрила нову бактерію на руках людини.

16:23   04 июля 2016

Количество просмотров:
1169
Відео: В Україні дозволили пускати відвідувачів до пацієнтів у реанімації

МОЗ України офіційно дозволило відвідувати пацієнтів у реанімації. Без обмежень у часі. Головне – дотримуватись елементарних санітарних правил, не чіпати обладнання та не перешкоджати медикам. Раніше, відвідувати реанімацію було заборонено майже всюди. Нові правила поширюються на усі відділення, блоки та палати реанімації,

12:25   02 июля 2016

Количество просмотров:
954
Відео: У Тайвані презентували найновіші медичні винаходи

Роботизовані ендоскопи, інвалідні стільці, які самі підіймаються по сходах та інші новинки медичної техніки представили на виставці у Тайвані. Цього року на виставці можна було побачити більше трьохсот експонатів. Один з них – багатоголковий шприц, який підходить для косметичних процедур. Крім того, розробники представили медичні каталки обладнані електромотором. Із ними медперсоналу не потрібно докладати зусиль, аби перевезти пацієнта.

12:03   22 июня 2016

Количество просмотров:
645
Відео: В Україні відзначили день донора

Українці часто шикуються в черги на пунктах збору крові. Студенти, правоохоронці, спортсмени та артисти - донорами стають люди різного віку, статі чи професії, особливо багато людей відгукується на заклики медиків у трагічні для країни моменти. Вчора, 14 червня 2016 року, в Україні відзначили Всесвітній день донора і від ранку центри збору крові працювали в посиленому режимі.

11:47   15 июня 2016

Количество просмотров:
801
Репродуктолог Валерій Зукін про лікування безпліддя в Україні

В Україні близько мільйона подружжів, які не мають дітей. Частина з них вимушена користуватися послугами репродуктивної медицини. Технологій близько двох десятків і спеціалісти ніби то є. Але як обрати і зрозуміти що без цього методу запліднення не обійтись? Про це підчас відеоінтерв’ю розповів кандидат медичних наук, директор клініки репродуктивного здоров’я Валерій Зукін.

12:06   14 июня 2016

Количество просмотров:
2982
Видео: ВОЗ призывает принять меры, чтобы победить диабет

Сегодня 422 миллиона человек в мире страдают диабетом. Самые простые меры, такие как регулярная физическая активность и здоровое питание, могут способствовать прекращению роста заболеваемости диабетом. А для тех, у кого уже диагностирован диабет, эти хорошие привычки и выполнение медицинских рекомендаций могут помочь продлить жизнь и сделать ее более здоровой. В этом видеоролике ВОЗ призывает: победите диабет!

11:52   13 июня 2016

Количество просмотров:
1085
Відео: Яка родимка може перерости у меланому

Щороку меланому виявляють у трьох тисяч українців. Часто на пізній стадії, коли врятувати життя стає неможливо. На початку літа лікарі радять уважніше придивлятись до свого тіла, бо меланома розвивається з родимок, а сонце – пришвидшує її ріст. Лікарі розповідають, яка родимка може перерости у меланому. Вони радять звертати увагу на колір та розмір родимок.

11:08   01 июня 2016

Количество просмотров:
1222
Сегодня – Всемирный день без табака

Ежегодно 31 мая отмечается Всемирный день без табака, который призван привлечь внимание к рискам для здоровья, связанным с употреблением табака, и призывает к проведению эффективной политики для уменьшения масштабов употребления табака. В 2016 году ВОЗ призывает все страны подготовиться к стандартизированной упаковке табачных изделий. Простая упаковка является важной мерой для снижения спроса, поскольку она делает табачные изделия менее привлекательными.

11:19   31 мая 2016

Количество просмотров:
705
Відео: Відкрита інфекція, яка нечутлива навіть до найсильніших препаратів

Вчені з США вперше зіткнулися з інфекцією, з якою не може впоратися жоден антибіотик. Хворобу у жінки спричинила так звана «супербактерія». Вона заражена фрагментом ДНК, який передає їй несприйнятливість до антибіотиків. На неї не діє навіть колістин – найсильніший у світі препарат. Медики констатують, що це відкриття робить людство абсолютно беззахисним.

11:50   30 мая 2016

Количество просмотров:
535
Відео: В Україні можуть відкрити реанімації для доступу родичів і близьких пацієнтів

Група депутатів та правозахисники виступила із законопроектом, який дозволить відкрити доступ до реанімації для родичів і близьких пацієнтів. Сьогодні в медзакладах діє заборона відвідин у реанімаційних відділеннях. Лікарі мотивують це порушенням санітарних норм і правил доступу. Утім, родичі хотіли б у важку, а можливо й останню хвилину, бути поруч зі своїми близькими.

11:41   27 мая 2016

Количество просмотров:
863
Ірина Литовченко, співзасновник благодійного фонду, про нестачу ліків для онкохворих дітей

Гостем рубрики відеоінтерв’ю стала Ірина Литовченко – співзасновниця благодійного фонду «Таблеточки», який допомагає важкохворим дітям. Займається пошуком ресурсів для втілення соціальних проектів. Переконана, що є багато гарних способів допомогти, головне – знайти свій. Один день перебування у блоці інтенсивної терапії для онкохворих дітей коштує батькам 5 тисяч гривень.

11:54   19 мая 2016

Количество просмотров:
2879
Видео: Создание нового бренда работодателя компании Берингер Ингельхайм

Более 130 лет компания Берингер Ингельхайм посвятила себя служению здоровью. Но речь идет не только о ее пациентах, но и о сотрудниках компании. Как работодатель, Берингер Ингельхайм не только дополняет свои корпоративные ценности: независимость, благосостояние, ответственность и инновации, увлеченность и разнообразие перспективы, но и создает новый опыт рабочего окружения для нынешних и будущих сотрудников.

11:01   17 мая 2016

Количество просмотров:
863
Відео: Створено унікальний крем для омолодження шкіри

Американські вчені розробили унікальний крем, який омолоджує шкіру людини буквально на очах. Інноваційний крем створює фактично другу шкіру поверх натуральної – пружна плівка, стійка до фізичних чинників, повторює зовнішній вигляд шкіри людини та не змивається протягом 24 годин. У перспективі засіб можна буде використовувати для захисту відкритих ран від потрапляння інфекції, запобігати зневодненню організму чи сприяти кращому всмоктуванню ліків через шкіру пацієнта.

13:12   12 мая 2016

Количество просмотров:
732
Відео: В Україні запровадять нову вакцину від поліомієліту

Україна перейде на нову оральну вакцину проти поліомієліту, а від сьогодні припиняється використання живої вакцини від поліомієліту старого зразку. До середини травня невикористані вакцини утилізують: це майже 5 мільйонів доз. Саме такою вакциною проводили додаткове щеплення дітей, після виявлення дикого вірусу поліомієліту, через який захворіли двоє дітей на Заході України.

13:42   18 апреля 2016

Количество просмотров:
860
Стоматолог-хірург Віталій Шраменко про зубні імпланти

Підчас відеоінтерв’ю Віталій Шраменко, лікар стоматолог-хірург, який вже понад 10 років займається дентальною імплантацією, розповів, коли рідні зуби потрібно заміняти на штучні, які імпланти сьогодні найнадійніші та найпривабливіші, чи можна уникнути синюшності ясен над імплантованими зубами та чим відрізняється імплантація над протезуванням.

11:56   15 апреля 2016

Количество просмотров:
1602
Відео: У Польщі представили довговічний протез серця

Винахідники із Польщі розробили протез серця, в якому застосовані з інноваційні матеріали, що можуть прослужити значно довше. Даний протез протягом тривалого часу може підтримувати життя пацієнта, поки той стоїть в черзі на пересадку органа. Вчені вважають, що їхня розробка вдало конкуруватиме з аналогами із США, які потрібно регулярно замінювати.

12:51   11 апреля 2016

Количество просмотров:
771
Відео: У Великобританії автоматизували дослідження ДНК

У Великобританії на конвеєр поставили дослідженя ДНК. Автоматизована лабораторія може проводити тисячі експериментів одночасно для того, щоб в перспективі отримати антибіотики чи вакцини. У новітній лабораторії фактично перетворюватимуть ДНК на такі собі міні-біологічні фабрики, які і виготовлятимуть потрібні для людини речовини. Це і є основа синтетичної біології.

11:42   07 апреля 2016

Количество просмотров:
774
Відео: Медики заявили про перемогу над вірусом Ебола

У Всесвітній організації охорони здоров’я повідомили, що Сьєрра-Леоне, остання країна в Західній Африці, де ще був вірус Ебола, стала вільною від цієї хвороби. Уже протягом 42 днів там не діагностували і не реєстрували жодного нового випадку захворювання. Вірус спалахнув у Західній Африці два роки тому і поширився на інші частини світу.

11:35   18 марта 2016

Количество просмотров:
877
Пластический хирург Ростислав Валихновский о медицине в Украине

Состоялось видео-интервью с Ростиславом Валихновским, основателем и руководителем медицинского центра ValikhnovskiMD, обладателем специальной премии «Человек года - 2015» «За внедрение инновационных технологий в медицине». Ростислав Валихновский – Заслуженный врач Украины, выдающийся украинский пластический и реконструктивный хирург, с более чем 20-летним опытом работы.

11:52   16 марта 2016

Количество просмотров:
1713
Разработан бионический датчик, который может восстановить чувство осязания (видео)

Исследователи из Швейцарии представили тактильный «пальцевый» датчик, который в качестве имплантат можно применять для возвращения утраченной способности осязания. Датчик посылает электрические сигналы, которые модифицируются в зависимости от контактируемой поверхности. Микроконтроллер переводит сигналы в ряд электроимпульсов, подражающих сигналы ЦНС, которые через вживленные электроды подаются в нервные ткани.

13:19   15 марта 2016

Количество просмотров:
924
Відео: Вірус Зіка може викликати неврологічний розлад

Вірус Зіка може спричинити серйозний неврологічний розлад, відомий як синдром Гієна-Барре. До такого висновку дійшли французькі вчені, що вивчають недугу. Небезпечний синдром призводить до м'язової слабкості і може зупинити дихання. Також вважається, що вірус може викликати розвиток мікроцефалії – захворювання, при якому діти з’являються на світ з аномально маленьким мозком.

12:00   03 марта 2016

Количество просмотров:
1021
Представлена умная зубная щетка (видео)

Компания Орал-Би выпустила умную зубную щетку. Гаджет оснащен датчиками, позволяющими отслеживать процесс чистки зубов через мобильное приложение. Контроль за качеством очистки ведется с использованием камеры смартфона. Приложение отслеживает также время чистки, полноту охвата полости рта, качество очистки.

12:19   25 февраля 2016

Количество просмотров:
943
Відео: В Україну може прийти друга хвиля грипу

Майже кожен десятий українець у цьому сезоні вже перехворів на грип. Зараз епідемія йде на спад, проте в МОЗ попереджають, що в Україну може прийти друга хвиля небезпечного вірусу. Медики традиційно закликають не займатися самолікуванням, а за перших проявів хвороби звертатися за професійною допомогою і нагадують, що не треба забувати про профілактичні засоби.

14:05   23 февраля 2016

Количество просмотров:
1079
Відео: В США створені прилади для проведення аналізів удома

Американські науковці розробили прилади, що дозволять робити аналізи удома. Перша розробка, мікроскопічний чіп, аналізує зразки крові, сечі і слини. А результати надсилає на смартфон пацієнта. Та головне робить усі аналізи швидше за лікаря. Друга розробка – спеціальна каблучка, що робить електрокардіограму та оперативно повідомляє її результати хворому

11:32   19 февраля 2016

Количество просмотров:
810
Видео: Латвийские ученые разработали новый препарат от рака

Латвийский институт органического синтеза презентовал свою новую разработку – противораковый препарат, который устраняет не только раковое образование, но и его метастазы. Ученые синтезировали селен и на основе этого разработали лекарство, что уже назвали «прорывом в медицине». Так, при правильном внедрении этого препарата в молекулу можно достичь полного выздоровления.

12:07   15 февраля 2016

Количество просмотров:
1127
Відео: Вірус Зіка можуть передавати українські комахи

Серед українських комах є аж 53 види сімейства Aedes, які можуть передавати небезпечний вірус Зіка. Але чи точно комахи передають хворобу – невідомо, адже наразі вивчено лише 5 видів комах сімейства Aedes. Про це заявила керівник Українського центру із контролю та моніторингу захворювань МОЗ Лобов Некрасова.

11:46   11 февраля 2016

Количество просмотров:
830
Детский врач Евгений Комаровский о вакцинации

В видеоинтервью детский врач, врач высшей категории и телеведущий Евгений Комаровский рассказал о вакцинации в Украине. Автор многочисленных научных трудов, а также научно-популярных статей и книг отметил, что медицина – это способ отмывать деньги. По его словам, в Украине низкий уровень вакцинации и вместо того, чтобы бороться за ее лучшее качество, все борятся с вакцинацией как с проблемой.

11:25   04 февраля 2016

Количество просмотров:
1939
Анонс: Статья – Вирус Зика: угроза, которая может дать старт новой пандемии

Вирус Зика представляет собой вид вирусов рода Flavivirus, переносимый комарами. У людей вызывает заболевание, характерными симптомами которого являются сыпь, утомление, головная и суставная боль, лихорадка, опухание суставов. Главной опасностью вируса Зика является микроцефалия – врожденное уменьшение размеров мозга и черепа у плода, приводящее к умственной отсталости.

12:17   01 февраля 2016

Количество просмотров:
787

Вирус Зика представляет собой вид вирусов рода Flavivirus, переносимый комарами. У людей вызывает заболевание, характерными симптомами которого являются сыпь, утомление, головная и суставная боль, лихорадка, опухание суставов. Главной опасностью вируса Зика является микроцефалия – врожденное уменьшение размеров мозга и черепа у плода, приводящее к умственной отсталости.

12:12   01 февраля 2016

Количество просмотров:
637
Відео: Стартував третій етап щеплень проти поліомієліту

З понеділка в Україні проходитиме третій раунд вакцинації від поліомієліту. У МОЗ відмічають, що у перших двох хвилях були вакциновані діти від двох місяців до шести років. В новому раунді щеплення проводитимуть дітям у віці від десяти років. В ході першої хвилі від поліомієліту було вакцинувати біля 65% українських дітей. І з другою хвилею ця цифра зросла на 10%.

11:14   25 января 2016

Количество просмотров:
1029