ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Материалы по теме: Украина

Анонс: Статья – Фармкомпании бьют рекорды по затратам на рекламу лекарств

Лекарственные препараты стали самой крупной категорией рекламируемых товаров на украинском телевидении. В 2015 году на ТВ-рекламу лекарств было потрачено, по разным оценкам, от 750 до 950 млн грн (без учета налогов). По итогам І квартала 2016 года объем инвестиций фармкомпаний в рекламу на ТВ, по данным исследования Proxima Research, увеличился по сравнению с аналогичным периодом предыдущего года на 7,1% и составил 253 млн грн.

15:52   05 июля 2016

Количество просмотров:
2544

Лекарственные препараты стали самой крупной категорией рекламируемых товаров на украинском телевидении. В 2015 году на ТВ-рекламу лекарств было потрачено, по разным оценкам, от 750 до 950 млн грн (без учета налогов). По итогам І квартала 2016 года объем инвестиций фармкомпаний в рекламу на ТВ, по данным исследования Proxima Research, увеличился по сравнению с аналогичным периодом предыдущего года на 7,1% и составил 253 млн грн.

15:44   05 июля 2016

Количество просмотров:
1588
STADA CIS представил линию лекарств от простатита и аденомы Витапрост

Холдинг по производству фармацевтических препаратов STADA CIS, входящий в состав ГК STADA AG (Германия), выпустил линию лекарственных средств «Витапрост», предназначенных для лечения простатита и аденомы у мужчин. Препараты «Витапрост Плюс», «Витапрост Таблетки» и «Витапрост Суппозитории» разработаны специалистами холдинга STADA CIS для лечения простатита, а «Витапрост Форте» – для лечения аденомы.

18:00   04 июля 2016

Количество просмотров:
1627
Відео: В Україні дозволили пускати відвідувачів до пацієнтів у реанімації

МОЗ України офіційно дозволило відвідувати пацієнтів у реанімації. Без обмежень у часі. Головне – дотримуватись елементарних санітарних правил, не чіпати обладнання та не перешкоджати медикам. Раніше, відвідувати реанімацію було заборонено майже всюди. Нові правила поширюються на усі відділення, блоки та палати реанімації,

12:25   02 июля 2016

Количество просмотров:
954
У Києві відбувся благодійний велопробіг під гаслом «Покінчимо з поліо зараз»

На минулих вихідних у столиці України пройшов благодійний велозаїзд під гаслом «End polio now» (Покінчимо з поліо зараз). Головною метою акції є привернення уваги до проблеми поліомієліту в Україні. Гроші, зібрані під час заходу, підуть на закупівлю та доставку вакцин у країни світу, де триває епідемія чи є ризик спалахів цієї хвороби, підтримку інших заходів в межах Глобальної ініціативи з викорінення поліомієліту.

11:19   30 июня 2016

Количество просмотров:
822
Игорь Марценковский, главный детский психиатр МОЗ, о расстройстве с дефицитом внимания и гиперактивностью

По данным статистики, до 7% детей страдают расстройствами с дефицитом внимания и гиперактивностью. В интервью Игорь Марценковский, главный детский психиатр МОЗ, руководитель отдела психических расстройств детей и подростков со специалистом, рассказал о расстройстве с дефицитом внимания и гиперактивностью, особенностях его лечения в Украине и шансах детей с гиперактивностью на нормальную жизнь.

12:19   29 июня 2016

Количество просмотров:
3652
У Києві відбудеться церемонія нагородження професіоналів фармгалузі «Панацея – 2016»

Продовжується продаж квитків на урочисту церемонію нагородження професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея – 2016», що відбудеться 8 вересня у києвському театрі імені Івана Франка. Організатори протягом багатьох років в рамках конкурсу Панацея об’єднують не тільки фахівців фармацевтичної галузі, а й успішних професійних партнерів інших бізнес-ринків, які працюють для фармацевтичного ринку.

11:18   21 июня 2016

Количество просмотров:
928
Віктор Шафранський, в.о. глави МОЗ: «Наше завдання сьогодні – стабілізувати ціни на ліки»

В інтерв’ю виконуючи обов'язки міністра охорони здоров'я Віктора Шафранський відповів на питання, пов’язані із запровадженням змін до закону про ліки. Він розповів, чи щезнуть фармацевтичні монополії? Або на зміну їм прийдуть інші? Чи не вийде так, що ринок накриє вал неякісних препаратів, які лише зареєстровані в Європі, але там не застосовуються?

17:00   17 июня 2016

Количество просмотров:
1468
У Харкові запровадили нову реабілітаційну систему для дітей з ДЦП

У Харківському обласному спеціалізованому будинку дитини №1 з'явилася друга реабілітаційна система «Павук», необхідна для лікування дітей з ДЦП. Розробка дає можливість компенсувати недостатню м'язову активність, розвинути координацію рухів і розширити можливості особливої дитини. Завдяки інноваціям тепер Будинок дитини зможе надавати можливості для розвитку і для подолання обмежень, пов'язаних з ДЦП, вдвічі більшій кількості найменших пацієнтів.

13:24   16 июня 2016

Количество просмотров:
808
Відбувся семінар «Допоміжні репродуктивні технології – юридичні поради для медичних закладів»

10 червня 2016 року в м. Києві Юридичне бюро Олени Бабич провело семінар «Допоміжні репродуктивні технології – юридичні поради для медичних закладів». Головні лікарі та штатні юристи репродуктивних клінік з усієї України приїхали почути актуальну інформацію щодо правового регулювання сфери допоміжних репродуктивних технологій та обговорити випадки із практики з колегами.

17:32   15 июня 2016

Количество просмотров:
900
Відео: В Україні відзначили день донора

Українці часто шикуються в черги на пунктах збору крові. Студенти, правоохоронці, спортсмени та артисти - донорами стають люди різного віку, статі чи професії, особливо багато людей відгукується на заклики медиків у трагічні для країни моменти. Вчора, 14 червня 2016 року, в Україні відзначили Всесвітній день донора і від ранку центри збору крові працювали в посиленому режимі.

11:47   15 июня 2016

Количество просмотров:
801
Відбувся прес-ланч «Вакцинація на захисті майбутнього»

31 травня 2016 року в Києві відбувся прес-ланч на тему «Вакцинація на захисті майбутнього», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. Захід, присвячений обговоренню та актуалізації проблеми захисту дітей в Україні від вакцин-контрольованих захворювань, відбувся за участі представників авторитетних ЗМІ країни, громадських активістів, провідних експертів у сфері охорони здоров'я та за підтримки компанії ГлаксоСмітКляйн (GSK) Фармасьютікалс Україна.

17:06   14 июня 2016

Количество просмотров:
913
Репродуктолог Валерій Зукін про лікування безпліддя в Україні

В Україні близько мільйона подружжів, які не мають дітей. Частина з них вимушена користуватися послугами репродуктивної медицини. Технологій близько двох десятків і спеціалісти ніби то є. Але як обрати і зрозуміти що без цього методу запліднення не обійтись? Про це підчас відеоінтерв’ю розповів кандидат медичних наук, директор клініки репродуктивного здоров’я Валерій Зукін.

12:06   14 июня 2016

Количество просмотров:
2982
Елена Колесник, директор Национального института рака: «Заболеваемость злокачественными опухолями растет во всех странах»

В интервью Елена Колесник, заслуженный доктор Украины, директор Национального института рака, рассказала о новых методах лечения рака и проблемах их реализации. Она отметила, что в сейчас Украине зафиксирован 1 миллион жителей, болеющих раком. И каждый год от этого заболевания умирает 160 тысяч людей. А в последние 5 лет прирост заболеваемости каждый год составляет 15%.

17:13   13 июня 2016

Количество просмотров:
1096
Директор Укрмедпроектбуда о строительстве нового корпуса Охматдета

На днях подчиненное Минздраву госпредприятие Укрмедпроектбуд объявило новый тендер на строительство Охматдета – на 214 млн грн. В июле состоится раскрытие конкурсных предложений и, если все пойдет гладко, стройка, после более чем полугодичного простоя, снова запустится. Или нет – как признает новый директор Укрмедпроектбуда Дмитрий Шутовский, скорое возобновление стройки находится под вопросом, а предприятие - на волоске от банкротства.

16:12   08 июня 2016

Количество просмотров:
1320
Фотогалерея: Переможці Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом

2 червня 2016 року Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, оголосила результати Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який проводиться під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом». Мета Конкурсу полягає у наданні маленьким пацієнтам та їхнім родинам комплексної підтримки та зменшенні психологічного тиску, викликаного захворюванням.

12:07   06 июня 2016

Количество просмотров:
1386
Підтримуючи дитячі таланти: визначено переможців Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом

Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, оголосила результати Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який проводиться під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом». Мета Конкурсу полягає у наданні маленьким пацієнтам та їхнім родинам комплексної підтримки та зменшенні психологічного тиску, викликаного захворюванням.

17:22   02 июня 2016

Количество просмотров:
1200
В Украине упростили доступ к импортным лекарствам

Парламент Украины принял в целом законопроект «О внесении изменений в статью 9 Закона Украины «О лекарственных средствах», относительно упрощения государственной регистрации лекарственных средств». Документом предусматривается упрощенная государственная регистрация препаратов, зарегистрированных компетентным органом США, Швейцарии, Японии, Австралии, Канады, лекарственных средств, зарегистрированных компетентным органом ЕС по централизованной процедуре.

13:53   01 июня 2016

Количество просмотров:
736
Відео: Яка родимка може перерости у меланому

Щороку меланому виявляють у трьох тисяч українців. Часто на пізній стадії, коли врятувати життя стає неможливо. На початку літа лікарі радять уважніше придивлятись до свого тіла, бо меланома розвивається з родимок, а сонце – пришвидшує її ріст. Лікарі розповідають, яка родимка може перерости у меланому. Вони радять звертати увагу на колір та розмір родимок.

11:08   01 июня 2016

Количество просмотров:
1222
Відео: В Україні можуть відкрити реанімації для доступу родичів і близьких пацієнтів

Група депутатів та правозахисники виступила із законопроектом, який дозволить відкрити доступ до реанімації для родичів і близьких пацієнтів. Сьогодні в медзакладах діє заборона відвідин у реанімаційних відділеннях. Лікарі мотивують це порушенням санітарних норм і правил доступу. Утім, родичі хотіли б у важку, а можливо й останню хвилину, бути поруч зі своїми близькими.

11:41   27 мая 2016

Количество просмотров:
863
Анонс: Статья – Почему МОЗ не выступает за снижение цен на лекарства

Украинское правительство вновь решило отменить регистрацию иностранных лекарств, что должно снизить их стоимость на 30-40%. Однако против этого выступил МОЗ. Упростить регистрацию импортных лекарств, которые одобрены в США, ЕС, Японии, Австралии и Канаде, – идея не одного правительства. Такой шаг, как считается, повысит доступность иностранных лекарств для украинцев, усилит конкуренцию между производителями, что в итоге снизит стоимость медикаментов.

11:44   24 мая 2016

Количество просмотров:
944

Украинское правительство вновь решило отменить регистрацию иностранных лекарств, что должно снизить их стоимость на 30-40%. Однако против этого выступил МОЗ. Упростить регистрацию импортных лекарств, которые одобрены в США, ЕС, Японии, Австралии и Канаде, – идея не одного правительства. Такой шаг, как считается, повысит доступность иностранных лекарств для украинцев, усилит конкуренцию между производителями, что в итоге снизит стоимость медикаментов.

11:40   24 мая 2016

Количество просмотров:
534
Руководители страховой компании ИНГО об открытии собственной клиники

В интервью председатель правления страховой компании «ИНГО» Игорь Гордиенко и генеральный директор медицинского центра «ИНГО» Сергей Джевага рассказали о том, для чего страховой компании собственная клиника, почему так важны стандарты и IT и чего не хватает украинской медицине, рассказывают первопроходцы формата 2 в 1

12:08   23 мая 2016

Количество просмотров:
1220
Відбувся бізнес-сніданок «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики – що нового?»

22 квітня 2016 року набула чинності Постанова КМУ № 285 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики», якою затверджені нові Ліцензійні умови. Актуальна тематика не залишила байдужими власників та керівників медичних закладів. Про те, які зміни відтепер чекають медичні заклади та які дії необхідно вчинити, щоб і надалі працювати в правовому полі – розповідала під час бізнес-сніданку Олена Бабич, адвокат, керівник Юридичного бюро.

13:42   19 мая 2016

Количество просмотров:
978
Ірина Литовченко, співзасновник благодійного фонду, про нестачу ліків для онкохворих дітей

Гостем рубрики відеоінтерв’ю стала Ірина Литовченко – співзасновниця благодійного фонду «Таблеточки», який допомагає важкохворим дітям. Займається пошуком ресурсів для втілення соціальних проектів. Переконана, що є багато гарних способів допомогти, головне – знайти свій. Один день перебування у блоці інтенсивної терапії для онкохворих дітей коштує батькам 5 тисяч гривень.

11:54   19 мая 2016

Количество просмотров:
2879

У цьому році День соціального партнерства пройшов в 20-й раз, починаючи c 1996 року, коли захід був проведений вперше в честь заснування компанії. Волонтерський проект відображає прихильність Новартіс пошуку нових шляхів покращення якості та тривалості життя людей. День соціального партнерства символізує зобов’язання компанії покращити здоров’я людей та надати підтримку місцевим громадам.

16:51   12 мая 2016

Количество просмотров:
488
Пройшов сателітний симпозіум GSK: Cучасний погляд на вакцинацію в Україні і світі

У Києві за підтримки компанії ГлаксоСмітКляйн (GSK) Фармасьютікалс Україна у рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасний погляд на вакцинацію в Україні і світі» пройшов сателітний симпозіум у режимі вебкасту. У заході, присвяченому Всесвітньому тижню імунізації та спрямованому на актуалізацію проблеми вакцинації, взяли участь провідні зарубіжні та українські спеціалісти сфери охорони здоров’я.

15:25   12 мая 2016

Количество просмотров:
975
Олександр Квіташвілі, екс-міністр охорони здоров’я, про парламентський саботаж, спроби здолати фарммафію та переваги страхової медицини

В інтерв’ю колишній очільник МОЗу Олександр Квіташвілі розповів про результати своєї роботи. Він відзначив, чого йому вдалося досягти в сфері охорони здоров’я в Україні і що ще слід зробити. Також Квіташвілі поділився, що в своїй роботі найбільше натерпівся від профільного парламентського комітету, який блокував усі кабмінівські законопроекти.

15:22   11 мая 2016

Количество просмотров:
1081
У 2015 році Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод збільшив чистий прибуток

За 2015 рік ПАТ «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» (БХФЗ) за отримало чистий прибуток у розмірі 59,3 млн грн, що на 15,4 млн грн більше за суму 2014 року. Основну частку продажів складають препарати для лікування серцево-судинної системи, протимікробні засоби, а також медикаменти, які впливають на травний тракт.

12:07   04 мая 2016

Количество просмотров:
1001
Батьки та медики об’єдналися для захисту здоров’я дітей України

Спільна прес-конференція батьків і медиків відбулася за нагоди Всесвітнього тижня імунізації, який щорічно проводиться в останній тиждень квітня. Метою його проведення є сприяння використанню вакцин для захисту людей різного віку від хвороб. Імунізація рятує мільйони життів і широко визнається як один з найбільш успішних і економічно ефективних заходів втручання в світі.

17:13   28 апреля 2016

Количество просмотров:
1305