ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Фотогалерея: Астма це тінь, що поруч з тобою на все життя, не слід її боятися!

15:25   20 ноября 2015
   Количество просмотров:
1738

Фото 1. Астма це тінь, що поруч з тобою на все життя, не слід її боятися!
Предыдущая фотография Следующая фотография

Як показали опитування пацієнтів хворих на астму, ця хвороба найбільше всього у них ассоціюється з тінню, яка постійно переслідує людину. В ході засідання медіа-клубу, який був організований представництвом компанії Берінгер Інгельхайм в Україні, була представлена галерея фотообразів, що відображували людину та її тінь. Також журналістам був продемонстрований рекламний ролик глобальної програми по попередженню важких приступів астми та лікуванню цієї хвороби. Засідання медіа-клубу було присвячене обговоренню проблем сучасного лікування астми.

Якщо ще 30 років тому астму вважали ледве не смертельним вироком і використовували тільки засоби швидкої допомоги, які знімали приступи ядухи, то наразі застосовують комплексну терапію, яка допомагає запобігати приступам. Не варто боятися діагнозу бронхіальної астми, тому що сьогодні ця хвороба дуже ефективно лікується. Сучасні засоби дозволяють хворим контролювати свій стан здоров'я та вести абсолютно нормальний спосіб життя. Найголовніше – усвідомлення важливості своєчасного звернення до лікаря, регулярного медичного обстеження і ретельного виконання призначень лікаря. Такі думки висловила доктор медичних наук, професор, завідувачка відділенням діагностики, терапії та клінічної фармакології захворювань легень Національного інституту фтизіатрії і пульмонології імені Ф. Г. Яновського АМН України Людмила Олександрівна Яшина під час засідання медіа-клубу.

Читайте также: В Центральной и Восточной Европе стал доступен новый препарат Спирива Респимат для лечения астмы.

На думку Людмили Олександрівни, головне, щоб люди все ширше усвідомлювали, що важливо своєчасно звернутися до лікаря, зробити обстеження, ретельно виконувати призначення лікаря та ні в якому разі самостійно не припиняти лікування. Професор зазначила, що, хоча астму не можна вилікувати, її можна впевнено контролювати. Якщо астма під контролем, пацієнт може жити нормальним життям: працювати, навчатись, займатися спортом, спокійно спати вночі та уникати більшості нападів захворювання.

Підготовлено МЕДФАРМКОННЕКТ

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: Фотогалерея: Астма це тінь, що поруч з тобою на все життя, не слід її боятися!
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: