ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Фотогалерея: Компанія Сандоз відкрила нове сучасне підприємство з виробництва біопрепаратів

12:25   06 октября 2015
   Количество просмотров:
1832

Фото 1. Компанія Сандоз, підрозділ компанії Новартіс з виробництва генеричних лікарських засобів та біоаналогів, офіційно відкрила своє нове сучасне підприємство з виробництва біопрепаратів БіоІнджект.
Предыдущая фотография Следующая фотография

Сандоз (Sandoz), підрозділ компанії Новартіс (Novartis), з виробництва генеричних лікарських засобів та біоаналогів, офіційно відкрила своє нове сучасне підприємство з виробництва біопрепаратів БіоІнджект (BioInject), що розташоване у Тірольських Альпах у м. Шафтенау в Австрії. Відкриття такого підприємства стало можливим завдяки інвестиціям у понад 150 мільйонів євро, із створенням 100 робочих місць для висококваліфікованих працівників. Серед гостей, що відвідали цю подію, були високопосадовці з уряду країни та представники регіону.

БіоІнджект – це надсучасне підприємство, яке буде задіяне у виробництві попередньо заповнених шприців та продукції медичного призначення як для біоаналогів компанії Сандоз, так і для інноваційних біологічних препаратів компанії Новартіс Фарма. Наразі це означає, що на цьому новому об’єкті можна буде за одну хвилину заповнити 18 000 шприців, а запакувати – 100. Підприємство відіграватиме важливу роль у розробці нової хвилі біоаналогів та розвитку інноваційних біопрепаратів компанії Сандоз та Новартіс Фармасьтикалз, що, у кінцевому результаті, допоможе задовольнити медичні потреби та розширити доступ пацієнтів до ключових біологічних препаратів.

Читайте також: Сандоз виводить на ринок в Україні препарат для лікування гормонозалежного раку простати, що прогресує

Вітаючи гостей на відкритті підприємства, Керол Лінч, глобальний директор напрямку біофармацевтичних препаратів та онкологічних ін’єкційних препаратів компанії Сандоз, сказала: «Відкриття БіоІнджект є свідченням технологічного лідерства компанії Сандоз у сфері біопрепаратів, а також свідченням зобов’язання компанії надалі зміцнювати свою глобальну лідерську позицію з виробництва біоаналогів». БіоІнджект стане ключовим елементом мережі з виробництва біопрепаратів компанії Новартіс, до якої також входять підприємства у Словенії, Сінгапурі та Франції.

Загальна сума інвестицій в Австрії з 1996 року склала 2,2 мільярди євро. З початку заснування компанії Новартіс у 1996 році, в Австрію було інвестовано понад 2,2 мільярди євро. На даний час, у Групі налічується більше 4600 працівників на чотирьох заводах. Таким чином, Новартіс робить вагомий внесок в економіку таких територій, як Тіроль і Верхня Австрія, а також в економіку Відня.

Компанія Сандоз вважає своїм непохитним обов’язком збільшувати доступ пацієнтів до високоякісних біоаналогічних препаратів, що здатні покращити їх життя. Компанія є піонером та лідером на світовому ринку і наразі представлена трьома біоаналогами у понад 60 країнах світу.

За матеріалами прес-релізу 

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Темы: фармпроизводство, биоаналоги, генерики, Сандоз, Новартис, Австрия, фотогалерея
Если Вы заметили ошибку в новости, сообщите об этом редакции - выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие материалы:
Лилли организует производство инсулинов в России в партнерстве c ГК «Р-Фарм»
Нацимбио запускает комплексную программу по производству препаратов для лечения ВИЧ-инфекции и вирусного гепатита
АстраЗенека заключила соглашение с Аспен о коммерциализации портфеля анестезирующих лекарственных средств
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: Фотогалерея: Компанія Сандоз відкрила нове сучасне підприємство з виробництва біопрепаратів
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: