ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Фотогалерея: Віра у власні сили – запорука успішного контролю над діабетом

17:18   23 июля 2015
   Количество просмотров:
1774

У курортному Миргороді у санаторії «Березовий гай» відбувся дискусійний клуб DREAM DIACAMP. Захід відбувся під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України у партнерстві з Санофі в Україні. Діти з діабетом, що перебувають на лікуванні в санаторії, та їх батьки розповіли про особливості свого повсякденного життя та потреби, виклики, які вони приймають, про вплив хвороби на мрії, цілі та плани маленьких пацієнтів.
Предыдущая фотография Следующая фотография

Компанія Санофі в Україні в партнерстві з Асоціацією дитячих ендокринологів України шостий рік поспіль надає дітям з цукровим діабетом можливість пройти курс оздоровлення та соціальної реабілітації в одному з найкращих спеціалізованих санаторіїв в Україні. Маленькі пацієнти з різних куточків України, у тому числі й переможці Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який щорічно організовується компанією Санофі в Україні під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України, провели два тижні в санаторії «Березовий гай» у Миргороді.

Також дивіться: Фотогалерея: Переможці Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом

Під час відпочинку, окрім лікувально-оздоровчих процедур, діти також пройшли курс соціально-психологічної реабілітації. Дружня атмосфера, насичений розпорядок дня і спілкування з однолітками також мають позитивний вплив на здоров’я та соціалізацію маленьких пацієнтів.

З метою підтримки дітей з діабетом та підвищення рівня обізнаності громадськості про хворобу та важливість правильного самоконтролю, Санофі в Україні продовжує проведення започаткованих в 2014 році неформальних зустрічей дискусійного клубу DIACAMP. Подібні обговорення – це чудова можливість для пацієнтів і членів їхніх родин поділитися своїми історіями та обмінятися досвідом. Цьогорічний дискусійний клуб DREAM DIACAMP був присвячений проблемам інтеграції нового способу життя з хворобою в особисту реальність; впливу діагнозу на дитячі мрії, цілі і плани на майбутнє – досвід прийняття викликів та подолання труднощів.

Також читайте: Компания Санофи продвигает на рынке ингаляционный инсулина Афрезза для лечения диабета

У 2010 році компанія Санофі започаткувала масштабну програму «Діабет. Допоможемо разом», в рамках якої діти і дорослі, які живуть з діабетом, могли опанувати навички самоконтролю та отримати відповіді на усі питання стосовно хвороби на базі створених шкіл медико-соціальної адаптації, яких в Україні нараховується вже 27.

Підготовлено МЕДФАРМКОННЕКТ 

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Темы: диабет, Санофи, фотогалерея
Если Вы заметили ошибку в новости, сообщите об этом редакции - выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие материалы:
Домашняя еда защищает от возникновения диабета
Нарушения сна могут вызывать диабет у мужчин
Вскоре будет выпущена искусственная поджелудочная железа
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: Фотогалерея: Віра у власні сили – запорука успішного контролю над діабетом
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: