ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Фотогалерея: Переможці Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом

16:00   02 июня 2015
   Количество просмотров:
2014

Компанія Санофі Україна, провідна компанія у сфері лікування діабету, 29 травня 2015 р. оголосила переможців Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом. Конкурс, організований під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України в рамках довгострокової програми Санофі «Діабет. Допоможемо разом», спрямований на покращення якості життя дітей з цим захворюванням.
Предыдущая фотография Следующая фотография

Напередодні Всесвітнього дня захисту дітей, що відзначається щороку 1 червня, компанія Санофі Україна, провідна компанія у сфері лікування діабету, оголосила переможців Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом. Урочиста церемонія відбулася 29 травня 2015 р. в парку ім. Тараса Шевченка в Києві. Цього року організатори конкурсу отримали близько 500 малюнків від маленьких художників з різних куточків України. Автори найкращих малюнків за версією журі отримали можливість пройти курс відпочинку і реабілітації у спеціалізованому санаторії «Березовий Гай». Четвертий рік поспіль користувачі соціальної мережі Facebook обирають ще одного переможця шляхом голосування за малюнки учасників на спеціальній сторінці конкурсу www.facebook.com/DopomozhemoRazom. Сторінка була створена у 2012 р. для того, щоб ділитися порадами з дітьми з діабетом та їхніми батьками, надавати корисну інформацію про діабет та його профілактику, а також популяризувати здоровий спосіб життя. Цього року організатори конкурсу, натхнені історіями, які розказують нам діти з діабетом за допомогою своїх малюнків, презентували мультфільм «Історія про мрію. Від дітей з діабетом до світу дорослих». Мультфільм був створений відомим українським художником-мультиплікатором Степаном Ковалем на основі робіт, які маленькі художники надсилали на конкурс протягом п’яти попередніх років. 

Підготовлено МЕДФАРМКОННЕКТ

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Темы: диабет, Санофи, МОЗ, Украина, диагностика, фотогалерея
Если Вы заметили ошибку в новости, сообщите об этом редакции - выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие материалы:
Домашняя еда защищает от возникновения диабета
Нарушения сна могут вызывать диабет у мужчин
Вскоре будет выпущена искусственная поджелудочная железа
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: Фотогалерея: Переможці Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: