ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Фотогалерея: Нагороджені переможці 5-го Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом

14:13   03 июля 2014
   Количество просмотров:
2102

Фото 1. Надія Ропчан, с. Молодія, Чернівецька обл., 5 років – Номінація «Брати наші менші»: Почала малювати, коли їй було півтора роки, в дитячому садочку, де працює її мама. Там вона захопилася малюванням нетрадиційними техніками – пальчиками, зубними щітками та всім, що є під рукою. Любить українські книжки та знає багато казок напам’ять.
Предыдущая фотография Следующая фотография

Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я і впровадженні сучасних терапевтичних рішень для людей із цукровим діабетом, нагородила переможців П’ятого ювілейного Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей, які живуть із цим захворюванням. В Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» у Києві відбулася урочиста церемонія, на якій було оголошено імена переможців. Вони отримали путівки на оздоровлення у спеціалізованому санаторії «Березовий Гай» в м. Миргород. Постійне журі конкурсу у складі Жан-Поля Шоєра, Генерального директора Санофі в Україні та Білорусі, Наталії Зелінської, голови Асоціації дитячих ендокринологів України, та Павла Шилька (DJ Паша), радіо- і телеведучого, президента Gala Media Group, визначило переможців. Починаючи з 2012 року всі охочі можуть стежити за перебігом конкурсу, оцінювати роботи учасників та ділитися своїми враженнями на спеціальній сторінці конкурсу в соціальній мережі Facebook. Користувачі соціальної мережі зробили свій вибір, і в цьому році віддали максимальну кількість голосів за малюнок Асі Авер'янової з Харкова. З нагоди ювілею конкурсу його організатори презентували дитячу книгу «Кмітливі вірші», ілюстровану роботами маленьких художників, що надходили на конкурс протягом 2010-2014 рр. До збірки ввійшли поезії відомих сучасних українських авторів – Івана Андрусяка, Романа Скиби, Катерини Єгорушкіної, Олесі Мамчич, а також класика української літератури Олени Пчілки. Окрім того, на переможців чекав ще один сюрприз – відвідання «Арсеналу Ідей», де діти могли спробувати себе в ролі науковця, митця та винахідника. Впродовж дня в «Мистецькому Арсеналі» кожен бажаючий міг подивитися виставку всіх робіт учасників цьогорічного конкурсу.

За матеріалами прес-релізу

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Темы: диабет, Санофи, Украина, фотогалерея
Если Вы заметили ошибку в новости, сообщите об этом редакции - выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие материалы:
Домашняя еда защищает от возникновения диабета
Нарушения сна могут вызывать диабет у мужчин
Вскоре будет выпущена искусственная поджелудочная железа
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: Фотогалерея: Нагороджені переможці 5-го Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: