ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ
RSS

Видеоинтервью врачей и представителей Минздрава Украины

Репродуктолог Валерій Зукін про лікування безпліддя в Україні

В Україні близько мільйона подружжів, які не мають дітей. Частина з них вимушена користуватися послугами репродуктивної медицини. Технологій близько двох десятків і спеціалісти ніби то є. Але як обрати і зрозуміти що без цього методу запліднення не обійтись? Про це підчас відеоінтерв’ю розповів кандидат медичних наук, директор клініки репродуктивного здоров’я Валерій Зукін.

12:06   14 июня 2016

Количество просмотров:
3288
Ірина Литовченко, співзасновник благодійного фонду, про нестачу ліків для онкохворих дітей

Гостем рубрики відеоінтерв’ю стала Ірина Литовченко – співзасновниця благодійного фонду «Таблеточки», який допомагає важкохворим дітям. Займається пошуком ресурсів для втілення соціальних проектів. Переконана, що є багато гарних способів допомогти, головне – знайти свій. Один день перебування у блоці інтенсивної терапії для онкохворих дітей коштує батькам 5 тисяч гривень.

11:54   19 мая 2016

Количество просмотров:
3071
Стоматолог-хірург Віталій Шраменко про зубні імпланти

Підчас відеоінтерв’ю Віталій Шраменко, лікар стоматолог-хірург, який вже понад 10 років займається дентальною імплантацією, розповів, коли рідні зуби потрібно заміняти на штучні, які імпланти сьогодні найнадійніші та найпривабливіші, чи можна уникнути синюшності ясен над імплантованими зубами та чим відрізняється імплантація над протезуванням.

11:56   15 апреля 2016

Количество просмотров:
1688
Пластический хирург Ростислав Валихновский о медицине в Украине

Состоялось видео-интервью с Ростиславом Валихновским, основателем и руководителем медицинского центра ValikhnovskiMD, обладателем специальной премии «Человек года - 2015» «За внедрение инновационных технологий в медицине». Ростислав Валихновский – Заслуженный врач Украины, выдающийся украинский пластический и реконструктивный хирург, с более чем 20-летним опытом работы.

11:52   16 марта 2016

Количество просмотров:
1770
Детский врач Евгений Комаровский о вакцинации

В видеоинтервью детский врач, врач высшей категории и телеведущий Евгений Комаровский рассказал о вакцинации в Украине. Автор многочисленных научных трудов, а также научно-популярных статей и книг отметил, что медицина – это способ отмывать деньги. По его словам, в Украине низкий уровень вакцинации и вместо того, чтобы бороться за ее лучшее качество, все борятся с вакцинацией как с проблемой.

11:25   04 февраля 2016

Количество просмотров:
1989
Гастроентеролог Ігор Червак про лікування панкреатиту

Підчас відеоінтерв’ю Ігор Червак, лікар-епідеміолог, головний позаштатний гастроентеролог Департаменту охорони здоров’я, завідувач гастроентерологічного відділення Київської міської клінічної лікарні №8, розповів, кому варто боятися панкреатиту, що робити, аби не допустити розвитку цієї хвороби, яке лікування чекає на пацієнтів і чи варто боятися діагностики.

14:27   21 января 2016

Количество просмотров:
2376
Юрий Чертков, директор агентства медицинского маркетинга, о состоянии украинского фармрынка

В ходе видеоинтервью директор агентства медицинского маркетинга Юрий Чертков рассказал о том, как фармацевтический рынок Украины пережил 2015 год. По словам эксперта за прошлый год падение рынка составило 20% в упаковках, и почти на 50% в долларовом выражении. При этом он отмечает, что к докризисным показателям отрасль вернется не ранее, чем через 3 года и прогнозирует продолжение роста в гривневом эквиваленте.

15:32   18 декабря 2015

Количество просмотров:
2017
Лікар-епідеміолог Сергій Платов про щеплення від поліомієліту

Підчас відеоінтерв’ю Сергій Платов, лікар-епідеміолог, заступник директора Департаменту громадського здоров’я МОЗ України, національний координатор з питань імунопрофілактики, розповів, чому від поліомієліту страждають найменші діти, як захистити їх, чи безпечним є щеплення і що потрібно знати батькам. Також спеціаліст розповів, чому в Україні виникла потреба в масовій вакцинації від поліомієліту.

17:55   30 ноября 2015

Количество просмотров:
2191
Тетяна Татарчук, доктор медичних наук, про лікування раку молочної залози

Підчас відеоінтерв’ю Тетяна Татарчук, доктор медичних наук, заступник директора Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМН України, розповіла, які жінки відносяться до груп ризику захворювання на рак молочної залози, з якого віку необхідно проходити обстеження у мамолога і наскільки важлива підтримка близьких у боротьбі жінок із цим захворюванням.

14:20   20 октября 2015

Количество просмотров:
1785
Глава МОЗ Украины Александр Квиташвили о реформе медицины

В ходе видеоинтервью министр здравоохранения Александр Квиташвили в рассказал о реформировании медцины и о том, в каких условиях сейчас находится эта отрасль в Украине. По словам чиновника в стране необходимо изменть систему финансирования медицинских заведений. Сетка медицинских учреждений должна быть автономной и сама распоряжаться своими ресурсами.

14:14   30 сентября 2015

Количество просмотров:
1896