ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Відбувся семінар «Допоміжні репродуктивні технології – юридичні поради для медичних закладів»

17:32   15 июня 2016
   Количество просмотров:
896

10 червня 2016 року в м. Києві Юридичне бюро Олени Бабич провело семінар «Допоміжні репродуктивні технології – юридичні поради для медичних закладів». Головні лікарі та штатні юристи репродуктивних клінік з усієї України приїхали почути актуальну інформацію щодо правового регулювання сфери допоміжних репродуктивних технологій та обговорити випадки із практики з колегами.

В рамках семінару спікер – адвокат Олена Бабич, детально розглянула законодавство, яке регулює сферу ДРТ, та законопроекти, які стосуються цієї сфери, і можуть вплинути на перспективи розвитку галузі. Багато дискусій виникло під час обговорення питання оформлення розпорядження кріоконсервованими репродуктивними клітинами та питання постмортальної репродукції. Нюанси оформлення поетапного лікування пацієнтів методами ДРТ та особливості оформлення правовідносин між лікувальним закладом і донорами – ось ті питання, які цікавили учасників заходу.

Читайте також: Відбувся бізнес-сніданок «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики – що нового?»

Пані Олена ділилася досвідом щодо оформлення правовідносин між генетичними батьками, сурогатною матір’ю та медичним закладом, а також наводила приклади які ситуації можуть трапитися, якщо співпрацювати в програмах сурогатного материнства з недобросовісними посередниками.Про соціальні виплати, відпустки та лікарняні для генетичної та сурогатної мам говорила адвокат Бюро Юлія Дузь.

Учасники семінару залишилися задоволеними проведеним заходом. Будемо сподіватися, що отримана під час семінару інформація, обов’язково стане у нагоді і допоможе уникнути багатьох правових проблем у майбутньому.

За матеріалами прес-релізу

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: Відбувся семінар «Допоміжні репродуктивні технології – юридичні поради для медичних закладів»
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: