ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Фотогалерея: Переможці Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом

12:07   06 июня 2016
   Количество просмотров:
1383

На урочистій церемонії, яка пройшла в парку імені Тараса Шевченка, було оголошено імена переможців, яких обрали члени журі Конкурсу. Традиційно ще одного переможця обрали користувачі соціальної мережі Facebook шляхом голосування на офіційній сторінці Конкурсу. Переможці Конкурсу отримають можливість пройти курс оздоровлення в спеціалізованому санаторії «Березовий гай» в Миргороді за сприяння Асоціації дитячих ендокринологів України.
Предыдущая фотография Следующая фотография

2 червня 2016 року Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, оголосила результати Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який проводиться під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом». Мета Конкурсу полягає у наданні маленьким пацієнтам та їхнім родинам комплексної підтримки та зменшенні психологічного тиску, викликаного захворюванням.

Читайте також: Фотогалерея: Переможці Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом

На урочистій церемонії, яка пройшла в парку імені Тараса Шевченка, було оголошено імена переможців, яких обрали члени журі Конкурсу: Гієм Граньє, Директор Санофі в Україні, Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів України, та Павло Шилько, Генеральний продюсер премії «YUNA». Традиційно ще одного переможця обрали користувачі соціальної мережі Facebook шляхом голосування на офіційній сторінці Конкурсу: https://www.facebook.com/DopomozhemoRazom, де було опубліковано роботи всіх учасників. Переможці Конкурсу отримають можливість пройти курс оздоровлення в спеціалізованому санаторії «Березовий гай» в Миргороді за сприяння Асоціації дитячих ендокринологів України. 

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Темы: диабет, Санофи, МОЗ, Украина, диагностика, фотогалерея
Если Вы заметили ошибку в новости, сообщите об этом редакции - выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие материалы:
Домашняя еда защищает от возникновения диабета
Нарушения сна могут вызывать диабет у мужчин
Вскоре будет выпущена искусственная поджелудочная железа
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: Фотогалерея: Переможці Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: