ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

МОЗ відзвітувало про цьогорічну вступну кампанію до медичних вищих навчальних закладів України

14:40   03 сентября 2013
   Количество просмотров:
1099

Вчора, 2 вересня 2013 року, під головуванням Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася нарада ректорів медичних вишів та закладів післядипломної освіти МОЗ України. На цьому заході, присвяченому підсумкам проведення вступної кампанії та результатам навчально-методичної діяльності, були присутні всі ректори провідних українських вузів. Зокрема, ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця В. Москаленко, ректор Донецького національного медичного університету ім.. М. Горького Ю. Думанський, ректор Запорізького державного медичного університету Ю. Колесник, ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського Л. Ковальчук та інші.

У вступному слові Раїса Богатирьова зазначила, що вступна кампанія 2013 року пройшла з дотриманням вимог чинного законодавства і це дозволило залучити до лав студентів значну кількість добре підготовлених вчорашніх школярів. Ця кампанія відзначилася великою кількістю поданих заяв – майже 6% від загальної кількості заяв, поданих в усі вищі навчальні заклади України, та високим рівнем конкуренції – на одне навчальне місце за певними спеціальностями показник досягав 9-15 осіб на 1 місце. Окрему увагу Міністр приділила необхідності постійного підвищення фахового рівня професорсько-викладацького складу навчальних закладів та створенню нормальних побутових умов проживання для студентів з інших міст. Присутні на нараді фахівці МОЗ України у своїх доповідях детально висвітлили особливості та результати цьогорічної вступної кампанії та ще раз наголосили на необхідності підвищити увагу при підготовці майбутніх фахівців медичної галузі з числа іноземних громадян та осіб, які вступили до навчальних закладів на контрактній основі. Також на нараді йшлося про застосування в навчальних закладах ліцензійних інтегрованих іспитів, що дозволить підвищити якість підготовки майбутніх лікарів.

За матеріалами: www.moz.gov.ua

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Темы: медобразование, МОЗ, Украина
Если Вы заметили ошибку в новости, сообщите об этом редакции - выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие материалы:
Реформирование медицины и непрерывное образование в фокусе выставки «Здравоохранение 2015»
Екатерина Амосова, ректор Национального медицинского университета им. Богомольца: «Я горжусь тем, что с кафедрой университета, которую я возглавляла много лет, нельзя было «договориться»
Відбувся експертний круглий стіл із питань атестації та безперервної освіти медпрацівників
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: МОЗ відзвітувало про цьогорічну вступну кампанію до медичних вищих навчальних закладів України
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: