ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Анонс: Успішний кейс – Історія Одеського національного медичного університету

10:31   30 августа 2013
   Количество просмотров:
1164

1 вересня 1900 р. за старим стилем в житті Одеси відбулася значна подія, яка залишила помітний слід в історії медичної освіти України і на багато років визначила її перспективу – було відкрито медичний факультет Новоросійського університету, який започаткував історію Одеського медичного університету. Факультет мав блискучі перспективи, тому що в ньому працювали видатні, всесвітньо відомі вчені. До відкриття факультету було завершено будівництво основних корпусів та клінік, які споруджувались за останнім словом будівельного та архітектурного мистецтва. За загальним визнанням цей факультет був найпрестижнішим та найоснащенішим медичним навчальним закладом Росії тих часів. Проте цей вдалий старт було призупинено війною Росії з Японією, революційними подіями 1905–1907 років, першою світовою війною 1914–1918 р.р., жовтневим переворотом 1917р., та громадянською війною. Мав сплинути час, аби після зруйнування старої системи вищої школи на нових засадах почав здійснюватись її повільний підйом. Однак те позитивне, що було закладене ще в дореволюційні часи, скоро почало давати плоди. Читати повністю...

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Темы: медобразование, Украина, успешный кейс, анонс
Если Вы заметили ошибку в новости, сообщите об этом редакции - выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие материалы:
Реформирование медицины и непрерывное образование в фокусе выставки «Здравоохранение 2015»
Екатерина Амосова, ректор Национального медицинского университета им. Богомольца: «Я горжусь тем, что с кафедрой университета, которую я возглавляла много лет, нельзя было «договориться»
Відбувся експертний круглий стіл із питань атестації та безперервної освіти медпрацівників
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: Анонс: Успішний кейс – Історія Одеського національного медичного університету
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: