ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

МОЗ розширило перелік ліків проти гіпертонії, на які пошириться держрегулювання цін

10:28   28 августа 2013
   Количество просмотров:
1452

До переліку лікарських засобів, на які поширюється дія Пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою включено комбіновані препарати. До списку додано такі комбіновані препарати з міжнародною непатентованою назвою як еналаприл (комбінація з гідрохлортіазидом), лізиноприл (комбінація з гідрохлортіазидом), амлодипін (комбінація з лізиноприлом). За словами заступника Міністра охорони здоров’я Романа Богачева, новий перелік став чинним завдяки ухваленню Урядом постанови «Про удосконалення реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хвороб», яка була прийнята 12 червня 2013 року. Цим документом також впроваджуються нові підходи до методики розрахунку граничного рівня оптово-відпускних та порівняльних (референтних) цін на лікарські засоби, які підлягатимуть частковому відшкодуванню.

«Розширення переліку лікарських засобів комбінованими препаратами суттєво збільшить коло пацієнтів з гіпертонічною хворобою, які будуть залучені до пілотного проекту. Це дозволить досягнути основної його мети – зменшення кількості складних наслідків гіпертонічної хвороби, таких як інфаркти та інсульти. Ми прагнемо наблизити показник лікування гіпертонічної хвороби до середньоєвропейського рівня» – констатував Роман Богачев. Нагадаємо, Пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою почав діяти з 1 червня 2012 року.

За матеріалами: www.moz.gov.ua

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: МОЗ розширило перелік ліків проти гіпертонії, на які пошириться держрегулювання цін
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: