ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Анонс: Успешный кейс - Історія Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

11:40   23 августа 2013
   Количество просмотров:
1132

Історія Львівського медичного університету сягає 1661 року, коли 20 січня привілеєм короля Яна Казимира Львівська єзуїтська колегія була піднесена до рангу Академії з присвоєнням титулу Університету у складі чотирьох факультетів. Однак повноцінний медичний факультет аж до закриття Університету у 1773 році так і не був утворений. 16 листопада 1784 року, згідно з привілеєм імператора Йосифа ІІ від 21 жовтня 1784 року, відбулося відновлення у Львові університету з чотирма факультетами: теології, права, філософським і медичним. Саме з цього дня відраховує свій вік Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

Упродовж 1891–1898 рр. були збудовані та почали функціонувати нові навчальні корпуси та клінічні бази Університету: анатомофізіологічний, патологоанатомічний, хімічний, акушерства та гінекології, хірургії, внутрішніх хвороб, дерматовенерології, оториноларингології та ін. У березні 1900 р. відбувся перший випуск лікарів у кількості 16 осіб, серед яких було двоє українців – І. Полохайло і Я. Грушкевич. Через 100 років – у червні 2001 р. – дипломи про закінчення Університету отримали 775 лікарів, провізорів і медсестер. У першій половині XX століття у Львові викладали медицину вихідці з університетів Кракова, Відня, Гайдельберґа та інших провідних європейських осередків освіти. Читать полностью....

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Темы: медобразование, успешный кейс, Украина, анонс
Если Вы заметили ошибку в новости, сообщите об этом редакции - выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие материалы:
Реформирование медицины и непрерывное образование в фокусе выставки «Здравоохранение 2015»
Екатерина Амосова, ректор Национального медицинского университета им. Богомольца: «Я горжусь тем, что с кафедрой университета, которую я возглавляла много лет, нельзя было «договориться»
Відбувся експертний круглий стіл із питань атестації та безперервної освіти медпрацівників
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: Анонс: Успешный кейс - Історія Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: