ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Усі вакцини, які закуповує МОЗ, двічі проходять контроль якості – заступник Міністра охорони здоров’я України

10:24   21 августа 2013
   Количество просмотров:
1089

Усі вакцини, які централізовано закуповує МОЗ України для проведення планових профілактичних щеплень, двічі проходять контроль якості. Про це розповів заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов на прес-конференції, присвяченій темі вакцинації в Україні. Як розповів Олександр Толстанов, усі вакцини, які закуповує Міністерство та, які використовуються для вакцинації, зареєстровані в Україні і перед централізованим постачанням до регіонів проходять лабораторний контроль якості. Якщо вакцина зареєстрована, то вона вже пройшла відповідне випробування, має відповідний сертифікат, і лише тоді може брати участь в торгах. Після проведення торгів, обрання переможців, перед відправленням вакцини в регіони, вона знову проходить контроль якості.

В Україні контроль якості медичних імунобіологічних препаратів здійснюється лабораторією Державного Підприємства «Державний експертний центр МОЗ України», яка сертифікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) і має усі необхідні дозвільні документи. Олександр Толстанов пояснив, що центр контролю за якістю існував завжди, а цього року відбулась чергова сертифікація ВООЗ, яка проходить циклічно. Також заступник Міністра наголосив, що переважна більшість вакцин, які закуповує МОЗ, використовуються не тільки в Україні, а й у багатьох провідних країнах світу. Нагадаємо, вакцинація попереджує близько 3 млн. смертей щороку. Разом з цим 63% загальної кількості летальних випадків серед малюків пов’язані з інфекційною патологією, якої можна уникнути шляхом проведення вчасної та планової вакцинації. В середньому 350 українських дітей щороку помирає від інфекцій, які можна попередити вакцинацією. В Україні, відповідно до Національного календаря щеплень, обов’язковою є вакцинація від 10 інфекційних хвороб: дифтерії, правця, кашлюку, кору, паротиту, поліомієліту, туберкульозу, гепатиту В, краснухи та гемофільної інфекції.

По материалам: www.unn.com.ua

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Темы: вакцинация, профилактика, инфекционные заболевания, МОЗ, Украина
Если Вы заметили ошибку в новости, сообщите об этом редакции - выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие материалы:
Анонс: Успешный кейс – 130 лет назад Илья Мечников открыл Одесскую бактериологическую станцию, где начал делать прививки
130 лет назад Илья Мечников открыл Одесскую бактериологическую станцию, где начал делать прививки
Такеда проведет новое исследование вакцины от норовируса
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: Усі вакцини, які закуповує МОЗ, двічі проходять контроль якості – заступник Міністра охорони здоров’я України
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: