ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

Сьогодні о 14:00 відбудеться відеотрансляція круглого столу «Доступ громадян до медичної допомоги та лікарських засобів в умовах реформування системи охорони здоров’я»

10:00   13 августа 2013
   Количество просмотров:
1190

Реформа системи надання медичної допомоги отримує багато несхвальних відгуків суспільства. Зокрема, громадськість зазначає про обмеження вільного доступу до медичної допомоги, перепони у реалізації права на вибір лікаря та лікувального закладу, проведення діяльності приватними медичними закладами, неможливість придбати певні лікарські засоби, що імпортуються в Україну. Організатором заходу є Комітет з медичного права Асоціація правників України. Круглий стіл проводиться за підтримки Громадської ради при МОЗ України та Проекту «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні«Правова країна». Інформаційним партнером заходу виступає портал МЕДФАРМКОННЕКТ.

До обговорення актуальних медико-правових питань вільного доступу до медичної допомоги та лікарських засобів запрошуються представники органів державної влади та громадських організацій, юристи, керівники медичних та аптечних закладів, журналісти спеціалізованих та загальноукраїнських ЗМІ, небайдужі громадяни. Відбудеться відео-трансляція заходу, яка буде поширюватися на всі регіони України окрім м. Києва. Якщо Ви хочете приєднатися до перегляду відео-трансляції, будь ласка, напишіть на електронну адресу: komitet@uba.ua. Повідомте про своє бажання, і Ви отримаєте код доступу.

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
0
0
Темы: медправо, медменеджмент, фармменеджмент, Комитет по медправу АЮУ, анонс
Если Вы заметили ошибку в новости, сообщите об этом редакции - выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие материалы:
В Кабмине рассмотрят проект лицензионных условий для банков пуповинной крови
Анонс: 26-27 березня 2015 року, Україна, Київ – IV Щорічна Конференція «Медичний заклад: організація та управління»
Анонс: Статья – Защита интеллектуальной собственности фармкомпаний и охрана здоровья в Украине
Предыдущая новость Следующая новость
Сегодняшние новости ТОП-10 новостей месяца
Уважаемые читатели! Нам интересно Ваше мнение о данной новости. Вы можете оставить комментарий и поделиться своей точкой зрения с другими посетителями МЕДФАРМКОННЕКТ. С уважением, редакция.
Комментарии к новости: Сьогодні о 14:00 відбудеться відеотрансляція круглого столу «Доступ громадян до медичної допомоги та лікарських засобів в умовах реформування системи охорони здоров’я»
Ваше имя: 
Осталось символов: 

АНТИСПАМ: