ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ
RSS

Медицинские новости Украины

Анонс: Статья – Фармкомпании бьют рекорды по затратам на рекламу лекарств

Лекарственные препараты стали самой крупной категорией рекламируемых товаров на украинском телевидении. В 2015 году на ТВ-рекламу лекарств было потрачено, по разным оценкам, от 750 до 950 млн грн (без учета налогов). По итогам І квартала 2016 года объем инвестиций фармкомпаний в рекламу на ТВ, по данным исследования Proxima Research, увеличился по сравнению с аналогичным периодом предыдущего года на 7,1% и составил 253 млн грн.

15:52   05 июля 2016

Количество просмотров:
2682
STADA CIS представил линию лекарств от простатита и аденомы Витапрост

Холдинг по производству фармацевтических препаратов STADA CIS, входящий в состав ГК STADA AG (Германия), выпустил линию лекарственных средств «Витапрост», предназначенных для лечения простатита и аденомы у мужчин. Препараты «Витапрост Плюс», «Витапрост Таблетки» и «Витапрост Суппозитории» разработаны специалистами холдинга STADA CIS для лечения простатита, а «Витапрост Форте» – для лечения аденомы.

18:00   04 июля 2016

Количество просмотров:
1742
Відео: В Україні дозволили пускати відвідувачів до пацієнтів у реанімації

МОЗ України офіційно дозволило відвідувати пацієнтів у реанімації. Без обмежень у часі. Головне – дотримуватись елементарних санітарних правил, не чіпати обладнання та не перешкоджати медикам. Раніше, відвідувати реанімацію було заборонено майже всюди. Нові правила поширюються на усі відділення, блоки та палати реанімації,

12:25   02 июля 2016

Количество просмотров:
1011
У Києві відбувся благодійний велопробіг під гаслом «Покінчимо з поліо зараз»

На минулих вихідних у столиці України пройшов благодійний велозаїзд під гаслом «End polio now» (Покінчимо з поліо зараз). Головною метою акції є привернення уваги до проблеми поліомієліту в Україні. Гроші, зібрані під час заходу, підуть на закупівлю та доставку вакцин у країни світу, де триває епідемія чи є ризик спалахів цієї хвороби, підтримку інших заходів в межах Глобальної ініціативи з викорінення поліомієліту.

11:19   30 июня 2016

Количество просмотров:
875
У Києві відбудеться церемонія нагородження професіоналів фармгалузі «Панацея – 2016»

Продовжується продаж квитків на урочисту церемонію нагородження професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея – 2016», що відбудеться 8 вересня у києвському театрі імені Івана Франка. Організатори протягом багатьох років в рамках конкурсу Панацея об’єднують не тільки фахівців фармацевтичної галузі, а й успішних професійних партнерів інших бізнес-ринків, які працюють для фармацевтичного ринку.

11:18   21 июня 2016

Количество просмотров:
983
У Харкові запровадили нову реабілітаційну систему для дітей з ДЦП

У Харківському обласному спеціалізованому будинку дитини №1 з'явилася друга реабілітаційна система «Павук», необхідна для лікування дітей з ДЦП. Розробка дає можливість компенсувати недостатню м'язову активність, розвинути координацію рухів і розширити можливості особливої дитини. Завдяки інноваціям тепер Будинок дитини зможе надавати можливості для розвитку і для подолання обмежень, пов'язаних з ДЦП, вдвічі більшій кількості найменших пацієнтів.

13:24   16 июня 2016

Количество просмотров:
855
Відбувся семінар «Допоміжні репродуктивні технології – юридичні поради для медичних закладів»

10 червня 2016 року в м. Києві Юридичне бюро Олени Бабич провело семінар «Допоміжні репродуктивні технології – юридичні поради для медичних закладів». Головні лікарі та штатні юристи репродуктивних клінік з усієї України приїхали почути актуальну інформацію щодо правового регулювання сфери допоміжних репродуктивних технологій та обговорити випадки із практики з колегами.

17:32   15 июня 2016

Количество просмотров:
969
Відео: В Україні відзначили день донора

Українці часто шикуються в черги на пунктах збору крові. Студенти, правоохоронці, спортсмени та артисти - донорами стають люди різного віку, статі чи професії, особливо багато людей відгукується на заклики медиків у трагічні для країни моменти. Вчора, 14 червня 2016 року, в Україні відзначили Всесвітній день донора і від ранку центри збору крові працювали в посиленому режимі.

11:47   15 июня 2016

Количество просмотров:
850
Відбувся прес-ланч «Вакцинація на захисті майбутнього»

31 травня 2016 року в Києві відбувся прес-ланч на тему «Вакцинація на захисті майбутнього», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. Захід, присвячений обговоренню та актуалізації проблеми захисту дітей в Україні від вакцин-контрольованих захворювань, відбувся за участі представників авторитетних ЗМІ країни, громадських активістів, провідних експертів у сфері охорони здоров'я та за підтримки компанії ГлаксоСмітКляйн (GSK) Фармасьютікалс Україна.

17:06   14 июня 2016

Количество просмотров:
1004
Фотогалерея: Переможці Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом

2 червня 2016 року Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, оголосила результати Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який проводиться під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом». Мета Конкурсу полягає у наданні маленьким пацієнтам та їхнім родинам комплексної підтримки та зменшенні психологічного тиску, викликаного захворюванням.

12:07   06 июня 2016

Количество просмотров:
1482