ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ
RSS

Архив интервью за июль 2013

Софія Галяс, лауреат Національної Медичної Премії 2012 року у номінації «Практикуючі лікарі»: «Моє кредо – любити пацієнтів та завжди допомагати їм»

Софія Галяс, лікар-педіатр, завідувач дитячим відділенням Романівської центральної районної лікарні, здобула перемогу і стала лауреатом Національної Медичної Премії 2012 року у номінації «Практикуючі лікарі». Софія Олексіївна любить своїх пацієнтів та вважає, що хороший лікар має бути прикладом для наслідування, адже хворі саме йому довіряють своє здоров'я та життя.

12:47   01 июля 2013

Количество просмотров:
1762
Юрій Думанський, ректор ДНМУ ім. М. Горького: «Реформування охорони здоров'я – це підвищення ефективності та доступності медобслуговування»

Про реформу охорони здоров'я написано і сказано, як в позитивному, так і в негативному плані досить багато. Часом, навіть даєшся диву, так як насправді йдуть справи та як вирішується питання підготовки молодих кадрів в умовах реформування. Саме на це питання нам відповів ректор Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, член-кореспондент НАМН України, професор Думанський Юрій Васильович.

12:40   05 июля 2013

Количество просмотров:
1984
Олександр Зубов, лауреат НацМедПремії у номінації «Практикуючі лікарі»: «Врожденная потребность в вспомоществлении себе подобным является основой врачебного искусства»

Олександр Дем'янович Зубов, лікар-хірург, доктор медичних наук, завідувач хірургічного відділу Діагностичної служби Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання, здобув перемогу Національної Медичної Премії у номінації «Практикуючі лікарі» 2012 року. На сьогоднішній день, як президент Асоціації мінімальної інвазивної та паліативної терапії, О. Зубов працює над популяризацією інтервенційного ультразвуку в Україні, як практик – розширює спектр діагностичних і лікувальних втручань від дитячої онкології до спортивної медицини.

12:25   08 июля 2013

Количество просмотров:
1347
Володимир Лісовий, лауреат НацМедПремії у номінації «Практикуючі лікарі»: «Лікар повинен бути відкритим, незалежно від власного статусу та статусу пацієнта»

Лісовий Володимир Миколайович, лікар-уролог, доктор медичних наук, професор, директор Харківського обласного клінічного центру урології і нефрології ім. В. І. Шаповала, ректор Харківського медичного університету, Заслужений лікар України, лауреат Національної Медичної Премії 2012 року в категорії «Практикуючі лікарі». За словами Володимира Миколайовича, немає нічого почеснішого та важливішого за справу порятунку життя людей, якою щодня займаються лікарі.

13:47   15 июля 2013

Количество просмотров:
1604
Відеоінтерв’ю: Віктор Сердюк, президент Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів, про доступність та якість лікарських засобів на українському ринку

В інтерв’ю парламентскому телеканалу «Рада» президент Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк розповів про ситуацію на фармакологічному ринку України, доступність та якість лікарських засобів. Він наголосив на позитивних наслідках закону про ліцензування імпортних ліків. Зокрема, експерт відзначив появу офіційного ліцензованого представника іноземних компаній, який відповідає за якість та безпечність ліків.

12:16   17 июля 2013

Количество просмотров:
2654
Ольга Голубовская, главный внештатный инфекционист Министерства здравоохранения: «Вирусный гепатит – это диагноз, а не приговор»

Диагноз вирусный гепатит многими восприниматься как приговор, однако некоторые врачи считают, что болезнь излечима, если только не затягивать с лечением и не сдаваться. В интервью Ольга Голубовcкая, профессор, заведующая кафедрой инфекционных болезней Национального медицинского университета имени Богомольца, главный внештатный инфекционист Министерства здравоохранения, рассказывает о мифах и реальной ситуации, сформировавшихся вокруг вирусных гепатитов.

13:44   18 июля 2013

Количество просмотров:
2088
Світлана Любушкіна, лауреат НацМедПремії у номінації «Практикуючі лікарі»: «Не шукайте «чудес зцілення», шукайте хорошого спеціалізованого лікаря»

Любушкіна Світлана Михайлівна, лікар-фтизіатр, завідувач відділенням легеневого туберкульозу №2 Луганського обласного протитуберкульозного диспансеру, лауреат Національної Медичної Премії 2012 року у номінації «Практикуючі лікарі». Як вважає Світлана Михайлівна, здоровий та активний лікар – гарний приклад для своїх пацієнтів.

10:53   19 июля 2013

Количество просмотров:
1354
Валерий Кондрук, президент группы компаний Фармпланета: «Отечественный фармацевтический рынок растет, а американский – падает»

Украинцы потребляют одни лекарства, американцы – другие. Может быть, поэтому отечественный фармацевтический рынок растет, а американский – падает, считает Валерий Кондрук, президент группы компаний Фармпланета. Один из немногих рынков в Украине, показывающих стабильный рост, – фармацевтический. Причем растет не только потребление, но и производство лекарств. В Евросоюзе и Штатах всё происходит с точностью до наоборот.

12:55   22 июля 2013

Количество просмотров:
3054
Ніна Медведчук, лауреат НацМедПремії 2012 року у номінації «Практикуючі лікарі»: «Мрія про медицину народилася тоді, коли я вперше відчула біль утрати дорогої мені людини»

Ніна Миколаївна Медведчук, лікар-терапевт Овруцької центральної районної лікарні, міста Овруч Житомирської області, здобула перемогу Національної Медичної Премії 2012 року у номінації «Практикуючі лікарі». Під час інтерв`ю вона поділилася спогадами про початок свого професійного шляху, принципи, яких лікар дотримується у своїй щоденній професійній діяльності, здоровий спосіб життя та розповіла про свої плани на майбутнє.

11:03   23 июля 2013

Количество просмотров:
1448
Елена Мешкова, заместитель главврача детской больницы Охматдет: «Для становления врача школа Охматдета имеет колоссальное значение»

Как рассказала заместитель главного врача Национальной детской специализированной больницы Охматдет Елена Мешкова, открытия нового современного Центра детской гематологии, онкологии и трансплантации костного мозга ожидают с нетерпением все. Врач отметила, что в среднем за год в Охматдете проводится около 20 пересадок костного мозга, а потребность гораздо больше – 200–300. Значительно увеличится коечный фонд: вместо имеющихся в отделении 70 коек будет 108. В новом корпусе создадут все необходимые условия для этих пациентов, потому что они нуждаются в индивидуальном подходе, особом режиме лечения и ухода.

10:54   29 июля 2013

Количество просмотров:
2284