ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ
RSS

Архив интервью за ноябрь 2015

Юрий Гурженко, врач-андролог, сексопатолог, о мужском климаксе

В интервью врач-андролог, сексопатолог, доктор медицинских наук, профессор кафедры урологии НМАПО им. П. Л. Шупика Юрием Николаевичем Гурженко рассказывает о так называемом мужском климаксе, или вторичном гипогонадизме, являющимся недостаточностью тестостерона. Проявляется он в среднем после 40 лет, когда уровень мужского полового гормона, снижается на 1% в год.

16:41   16 ноября 2015

Количество просмотров:
2112
Професор Людмила Олександрівна Яшина: «Астма – не вирок»

В інтерв’ю завідувачка відділенням діагностики, терапії та клінічної фармакології захворювань легень Національного інституту фтизіатрії і пульмонології Людмила Олександрівна Яшина розповіла, що не варто боятися діагнозу бронхіальної астми. Новітні ліки дають можливість вести абсолютно нормальний спосіб життя. Найголовніше – розуміти доцільність вчасного звернення до медзакладів, необхідність діагностики і прийому ліків.

16:00   18 ноября 2015

Количество просмотров:
1462
Лікар-епідеміолог Сергій Платов про щеплення від поліомієліту

Підчас відеоінтерв’ю Сергій Платов, лікар-епідеміолог, заступник директора Департаменту громадського здоров’я МОЗ України, національний координатор з питань імунопрофілактики, розповів, чому від поліомієліту страждають найменші діти, як захистити їх, чи безпечним є щеплення і що потрібно знати батькам. Також спеціаліст розповів, чому в Україні виникла потреба в масовій вакцинації від поліомієліту.

17:55   30 ноября 2015

Количество просмотров:
2119