ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ
RSS

Архив интервью за январь 2016

Федір Лапій, головний дитячий імунолог Києва, про те, як уберегтися від грипу

До кінця тижня в столиці на грип можуть захворіти близько 20 тисяч осіб, з них 60% – діти. При цьому медики прогнозують наступне зростання числа хворих. В інтерв’ю головний дитячий імунолог Києва Федір Лапій порадив, як захиститися від вірусу. Спеціаліст радить обмежити контакти з тими, хто вже захворів, а також не забувати про вчасну вакцинацію від грипу.

11:27   15 января 2016

Количество просмотров:
1099
Гастроентеролог Ігор Червак про лікування панкреатиту

Підчас відеоінтерв’ю Ігор Червак, лікар-епідеміолог, головний позаштатний гастроентеролог Департаменту охорони здоров’я, завідувач гастроентерологічного відділення Київської міської клінічної лікарні №8, розповів, кому варто боятися панкреатиту, що робити, аби не допустити розвитку цієї хвороби, яке лікування чекає на пацієнтів і чи варто боятися діагностики.

14:27   21 января 2016

Количество просмотров:
2226
Совладелец фармкомпании Дарница Глеб Загорий об украинском фармрынке

В интервью изданию nv.ua Глеб Загорий, совладелец одной из крупнейших фармкомпаний страны и депутат-миллионер, рассказывает о фармацевтической мафии и собственном влиянии на Минздрав. Шесть лет назад 33-летний Глеб Загорий стал полноправным руководителем фармацевтической компании Дарница. Теперь же он не просто совладелец Дарницы, но и ключевой персонаж отечественного фармрынка.

16:07   28 января 2016

Количество просмотров:
1520