ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

13 серпня 2013 року, Україна, м. Київ - Круглий стіл: Доступ громадян до медичної допомоги та лікарських засобів в умовах реформування системи охорони здоровя

Количество просмотров:
6403

Реформа системи надання медичної допомоги отримує багато несхвальних відгуків суспільства. Зокрема, громадськість зазначає про обмеження вільного доступу до медичної допомоги, перепони у реалізації права на вибір лікаря та лікувального закладу, проведення діяльності приватними медичними закладами, неможливість придбати певні лікарські засоби, що імпортуються в Україну. Організатором заходу є Комітет з медичного права Асоціація правників України. Круглий стіл проводиться за підтримки Громадської ради при МОЗ України та Проекту «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні«Правова країна». Інформаційним партнером заходу виступає портал МЕДФАРМКОННЕКТ.

До обговорення актуальних медико-правових питань вільного доступу до медичної допомоги та лікарських засобів запрошуються представники органів державної влади та громадських організацій, юристи, керівники медичних та аптечних закладів, журналісти спеціалізованих та загальноукраїнських ЗМІ, небайдужі громадяни. Під час проведення заходу заплановано розглянути низку актуальних питань, зокрема:
1.      Права людини у сфері охорони здоров'я.
2.      Реалізація прав людини на вільний доступ до медичної допомоги та на вибір лікарських засобів в умовах реформування галузі.
3.      Участь громадськості у формуванні державної політики з питань реформування медичної сфери.
4.      Реалізація права громадян на своєчасне та достовірне отримання інформації щодо змін до порядку надання медичної допомоги та наявності лікарських засобів в аптечній мережі.
5.      Досвід країн Європи при впровадженні реформ медичної галузі.

Відбудеться відео-трансляція заходу, яка буде поширюватися на всі регіони України окрім м. Києва. Якщо Ви хочете приєднатися до перегляду відео-трансляції, будь ласка, напишіть на електронну адресу: komitet@uba.ua. Повідомте про своє бажання, і Ви отримаєте код доступу.

Увага! Кількість місць в аудиторії обмежена. Попередня реєстрація на захід обов’язкова. За результатами заходу кожен учасник має можливість отримати Сертифікат, який дає право на отримання балів відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатами, затвердженого Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури.

Місце проведення:
м. Київ, вул. Володимирівська, 49-а,
7 поверх, конференц-зал “Answer”
тел. (044) 492 88 48
E-mail: komitet@uba.ua
Контактна особа – Ксенія Назаренко

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
Специальности:  медменеджмент, фармменеджмент

Похожие мероприятия: 
Предыдущее мероприятие Следующее мероприятие
Архив мероприятий