5 квітня 2013 року, Україна, Київ – ІІІ Щорічний форум з фармацевтичного права

Количество просмотров:
962

Організатором форуму виступає Асоціація правників України. Інформаційним партнером заходу виступає портал МЕДФАРМКОННЕКТ. Асоціація вже третій рік поспіль проводить цей захід, який збирає більше 100 юристів, що практикують у сфері фармацевтичного права, юрисконсультів фармацевтичних компаній та підприємств, а також керівників та менеджерів спеціалізованих компаній та надає їм можливість обговорити останні зміни в законодавстві та інші найбільш гострі та дискусійні питання галузі. В якості доповідачів у заході візьмуть участь провідні фахівці з фармацевтичного права та представники спеціалізованих державних установ. За результатами заходу кожен учасник має можливість отримати Сертифікат, який дає право на отримання балів відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатами, затвердженого Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури. Читати попередню програму заходу.

Місце проведення: Готель «Русь», вул. Госпітальна, 4

Контакти:
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України»
Координатор заходів – Гавриленко Марія
Тел./факс +380 (44) 492-88-48
E-mail: events@uba.ua

 

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки
Специальности:  фармацевтика, фармправо

Похожие мероприятия: 
25–26 вересня 2014 року, Україна, Львів – Науково-практична конференція з міжнародною участю «Здобутки та перспективи управління фармацевтичною системою»
30 сентября – 2 октября 2014 года, Украина, Киев – 23-я международная медицинская выставка «Здравоохранение 2014»
2–3 жовтня 2014 року, Україна, Київ – Науково-практична конференція з міжнародною участю «Клінічні випробування лікарських засобів в Україні»
Предыдущее мероприятие Следующее мероприятие
Архив мероприятий