5 квітня 2013 року, Україна, Київ – ІІІ Щорічний форум з фармацевтичного права


Організатором форуму виступає Асоціація правників України. Інформаційним партнером заходу виступає портал МЕДФАРМКОННЕКТ. Асоціація вже третій рік поспіль проводить цей захід, який збирає більше 100 юристів, що практикують у сфері фармацевтичного права, юрисконсультів фармацевтичних компаній та підприємств, а також керівників та менеджерів спеціалізованих компаній та надає їм можливість обговорити останні зміни в законодавстві та інші найбільш гострі та дискусійні питання галузі. В якості доповідачів у заході візьмуть участь провідні фахівці з фармацевтичного права та представники спеціалізованих державних установ. За результатами заходу кожен учасник має можливість отримати Сертифікат, який дає право на отримання балів відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатами, затвердженого Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури. Читати попередню програму заходу.

Місце проведення: Готель «Русь», вул. Госпітальна, 4

Контакти:
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України»
Координатор заходів – Гавриленко Марія
Тел./факс +380 (44) 492-88-48
E-mail: events@uba.ua

 

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки
Специальности:  фармацевтика, фармправо

Похожие мероприятия: 
22–23 квітня 2014 року, Україна, Харків – Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» (для молодих вчених)
23–25 квітня 2014 року, Україна, Донецьк – 76-й міжнародний медичний конгрес наукового товариства творчої молоді «Актуальні проблеми клінічної, теоретичної, профілактичної медицини, стоматології та фармації»
30 April – 3 May 2014, Germany, Heidelberg – The 2014 EMBO/ EMBL Symposium Translating Diabetes
Предыдущее мероприятие Следующее мероприятие
Архив мероприятий