ВИЧ
ДИАБЕТ
ГЕПАТИТ
ОНКОЛОГИЯ
КАРДИОЛОГИЯ
УРОЛОГИЯ
ГИНЕКОЛОГИЯ
БЕСПЛОДИЕ

5 квітня 2013 року, Україна, Київ – ІІІ Щорічний форум з фармацевтичного права

Количество просмотров:
1546

Організатором форуму виступає Асоціація правників України. Інформаційним партнером заходу виступає портал МЕДФАРМКОННЕКТ. Асоціація вже третій рік поспіль проводить цей захід, який збирає більше 100 юристів, що практикують у сфері фармацевтичного права, юрисконсультів фармацевтичних компаній та підприємств, а також керівників та менеджерів спеціалізованих компаній та надає їм можливість обговорити останні зміни в законодавстві та інші найбільш гострі та дискусійні питання галузі. В якості доповідачів у заході візьмуть участь провідні фахівці з фармацевтичного права та представники спеціалізованих державних установ. За результатами заходу кожен учасник має можливість отримати Сертифікат, який дає право на отримання балів відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатами, затвердженого Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури. Читати попередню програму заходу.

Місце проведення: Готель «Русь», вул. Госпітальна, 4

Контакти:
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України»
Координатор заходів – Гавриленко Марія
Тел./факс +380 (44) 492-88-48
E-mail: events@uba.ua

 

Поделитесь новостью с коллегами и получайте подарки Наверх
Специальности:  фармацевтика, фармправо

Похожие мероприятия: 
1 сентября – 3 ноября 2016 года – PharmSpeaker - дистанционный курс ШКОЛЫ ПРОДАКТ МЕНЕДЖЕРОВ
8 вересня 2016 року, Україна, Київ – Церемонія нагородження XVll Щорічного Конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея»
8–9 вересня 2016 року, Україна, Київ – Науково-практична конференція з міжнародною участю «Впровадження вітчизняних розробок в діагностиці та лікуванні захворювань нервової системи»
Предыдущее мероприятие Следующее мероприятие
Архив мероприятий